Talep Formu
Hizmet talepleriniz için bize ulaşınız
Foto Galeri
İşletmemizden görüntüler

Hizmetlerimiz

toplu yemek hizmetiToplu Yemek Hizmeti 
Her gün yüzbinlerce insan evlerinin dışında bulundukları ortamda yemek yiyor. Kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı, her gruptan insanın farklı beklentileri olmakla birlikte; özenle düzenlenmiş bir restoranda; damak tatlarına uygun, sağlıklı bir menü ve hak ettikleri iyi hizmet hepsinin ortak talebi.Hastane ve polikliniklerde farklı diyet programları alan hastaların ihtiyaçlarına göre özenle hazırlanan yemeklerin katlara servisinden, üretim tesisi ve fabrikalarda fizik gücüyle çalışan kadroların yüksek besin değeri ihtiva eden menülerine kadar farklı profillere özel değişik çözümler üretmek Çakır Catering uzmanlık alanıdır. Özellikle farklı yaş gruplarında hizmet verilen çocukların ve gençlerin beslenme alışkanlarındaki hataların düzeltilmesi ve onların yeterli, dengeli beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirmelerine yönelik geliştirdiğimiz çalışmalarımız devam etmektedir.


catering

Yerinde Yemek Hizmeti

Müşterilerimizin, belirli bir sayının üstündeki personel kadrosuna sahip ve bulundukları yerlerde mutfak ortamı, yerinde üretim koşulları uygun durumlarda ya da bizim kurduğumuz modern mutfaklarda kendi çalışanlarımız ile yemekleri pişirerek yerinde yemek hizmeti olarak gerçekleştiriyoruz.
Taşıma Yemek Hizmeti
toplu yemek hizmeti
Taşıma yemek hizmeti veren Çakır Catering,en ileri teknolojiyle donatılmıştır.
Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle,en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde toplu yemek (tabldot) üretimi yapar.
Çakır Catering merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak (servis) sevkiyatı yapar.Yemek taşımaları,sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda,yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır.catering
Organizasyon Yemekleri

Özel günlerinizi, kurumsal kutlama ve yemekli toplantılarınızı mükemmel davetlere dönüştürüyoruz! Müşteri odaklı yaklaşımımızla lezzet farkı yaratacak mönüler geliştirerek, dostlarınızla mutluluğu en güzel şekilde paylaşabilmeniz için hizmetler sunuyoruz.Özel günlerinizin daima keyifle hatırlanmasını, lezzetli ikramlarımızın damaklarda güzel tatlar bırakmasını sağlıyoruz.

 

 

 
 
Takip Edin
Anasayfa İletişimAtak Mail
Hakkımızda   Foto Galeri
Hizmetlerimiz   Catering
Kalite Politikamız   Sağlıklı Beslenme
Kuruluşlarımız   Talep Formu
Basında Biz    
     
Adres Mimar Sinan Mah. Bağlar Cad. No. 19 Körfez / Kocaeli
E-mail : bilgi@cakiryemek.com.tr
Tel : 0 262 528 62 41